Eca Kombi Satış Merkezi & (0212) 535 00 53 Cep:(0549)720 47 52
 
 

E.C.A. Confeo Plus 28 Kw Kombi

 

Online Satış

eca-kombi

Danışma Hattı

dan-smahattiyenioval

E.C.A. Confeo Plus 28 Kw Kombi

 • 23,4 / 28 kW kapasiteli hermetik dijital kombiler
 • %92,5 verim
 • DICOM teknolojisi (yanma prosesinin dijital olarak kontrol edilmesi)
 • Sadece Doğalgaz ile kullanım imkanı
 • %35 – 100 aralığında geniş güç modülasyon oranı
 • Çift elektrotlu ateşleme sistemi
 • Kullanım suyu temininde tüketici alışkanlıklarını öğrenen konfor özelliği
 • 17 farklı emniyet sistemi
 • Arıza teşhis sistemi (24 farklı hatayı kodlayarak gösterebilme)
 • 3 yıl garantili
 • eca confeo plus 28 kw kombi

E.C.A Confeo Plus 28 Kw Kombi hakkında kısa açıklama ; Eca hermetik kombiler arasında en performanslı kombisidir diyebiliriz. Dijital ekranı sayesinde kalorifer devresi sıcaklığı , kullanım suyu sıcaklığı ve arıza kodlarını görebilmekteyiz. konfor özelliği sayesinde sıcak su performansını en üst seviyeye çıkarabilme özelliğine sahiptir. Eca Confeo Plus 28kw kombi 150 metrekareden büyük alanların ısıtılmasında kullanılır. Isıtılacak alanın yalıtımına göre , tesisatın yapılış şekline göre değişmekle beraber 220 metrekareye kadar alan ısıtılmasında tercih edilebilir.

Firmamız İgdaş Sertifikalı firmadır. igdaş yetki no 12256 dır. Bu sayede Kombi Montajı, Kombi değişimi, Doğalgaz Projesi, Doğalgaz tesisatı, Kalorifer tesisatı konularında yetkilidir.   

Eca kombi montajı ve Eca Kombi değişimi işlemlerini aynı gün içerisinde yapan firmamız bu hizmeti sadece İstanbul ili sınırları içerisinde verebilmektedir.

Bizi aramadan karar vermeyin!

0212 535 00 53 

0549 720 47 52

kombi-dukkani  Eca satış noktası olarak hizmetlerine İstanbul da devam eden firmamız Eca kombi seçimlerinde siz değerli müşterilerimize destek olmaktadır. Teknik personelimiz sayesinde evinize en uygun kombi seçiminde gerek telefon desteği gerekse yerinde keşif hizmetiyle müşterilerimizi aydınlatmaktayız.

EN UCUZ ECA kombi fiyatları, E.C.A. Confeo Plus 28 Kw Kombi  Stoktan hemen teslim Tüm Türkiyeye kapıda ödeme seçeneğimiz vardır.

Eca Kombi fiyatları için tıklayınız

Tags: , , , , , ,

 

35 Comments

 1. yilmaz dedi ki:

  merhaba benim evim 120 mt kare dis cephe montalama var evim tekirdag kapaklida hangi eca uygun olur

 2. ilker dedi ki:

  merhaba,E.C.A. Confeo Plus 28 Kw Kombi alacağız fiyatlarını nasıl öğrenebiliriz?

 3. Uğur Deniz dedi ki:

  Merhaba kombimiz arızalandı. Yaptırdık tekrar arızalandı 1o senelik bir kombi idi.Şimdi ECA bir kombi almak istiyoruz evemiz 90 m kare 85 ini kullanıyoruz hangi modeli önerirsiniz .teşekkürler.

 4. Oktay dedi ki:

  Merhaba.
  Evim dubleks 130m2. Yoğuşmalı kombi için gider yapılmamış. Eca confeo premix modelinin yogusmasiz olanı var mıdır? Varsa 24.000kcal bir kombi yeterli olur mu?

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   yoğuşmalı kombilerin yoğuşma gideri mutfak lavobosuna veya balkon süzgecine verilebilir. yoğuşmasız olarak Eca confeo plus kombiyi tercih edebilirsiniz. Eca Confeo Plus 28kw kombi sizin için idealdir
   saygılar

 5. veli dedi ki:

  benim 80 m2 bir dairem var normalde doğalgz sobalı ama ben kombi yaptırmayı düşünüyorm..7 m petek bir adetde havluluk ve 80 m2 yeteck birde kombi olacak buna göre bana maliyeti nekadr olur acaba

  • admin dedi ki:

   keşif neticesi sonucu net bir fiyat verebiliriz. İletişim bölümündeki telefon numarası ile bizimle iletişime gecip ücretsiz keşif yapabiliriz.

  • admin dedi ki:

   keşif neticesi sonucu net bir fiyat verebiliriz. İletişim bölümündeki telefon numarası ile bizimle iletişime gecip ücretsiz keşif yapabiliriz.

 6. İbrahim dedi ki:

  Merhaba,
  Benim toplamda 120m2 lik dubleks dairem var yani 60*2 ve yerden ısıtma sistemi mevcut.Nasıl bir kombi tercih etmeliyim.

  • admin dedi ki:

   Merhabalar
   yerden ısıtma sistemlerinde yoğuşmalı kombi kullanmanızı öneririz . yoğuşmalı kombiler yerden ısıtma sistemlerinde tam verimli olarak çalışırlar. 120 metre kare dubleks daire için 24kw eca confeo premix kombi yeterli olacaktır.
   saygılar

 7. turgay arabacı dedi ki:

  selam iyi calışmalar ben evime ECA Confeo Plus takdırdım
  evim 120 m. kare ve 6.40 metre de panel radyotör var. iki adetde havluluk var beni sormak istedigim en idael sekilde nasıl kullana bilirim kombi isi sı kaç olursa oda sıcaklıgı kaç olur ve radyotör vanalarını kısma sıralamsı varmı
  ve radyotör su eksikmi tamamı bunu nasıl ögrenebiliz eksikse nasıl tamamlaya biliriz kolay gelsin

  • admin dedi ki:

   Merhabalar
   Kombiyi en ideal kullanma şekli diye bir şey yoktur aslında. kombiyi kaç derecede kullanacağınızı konforunuza göre siz belirleyeceksiniz. ortalama oda sıcaklığı 20- 22 derece olursa bu ideal sıcaklıktır denir. odanın bu sıcaklığa gelmesini odaya termometre koyup takip edip ona göre kombiyi kısabilirsiniz. veya oda termostatı koyarsınız bu cihaz sizin yerinize oda sıcaklığı 20-22 dereceye geldiğinde oda termostatının özelliğine göre kombiyi kısar veya kapatır. kombiye yakın olan peteklerin vanasını biraz kısarsanız , kombiye en son peteğe sıcaklık daha hızlı gider . Confeo plus kombilerde kapağın hemen üstünde bir düğme vardır ona basarsanız ekranda kombi su basıncını görürsünür. 1 ile 2 arasındaki basınç idealdir. daha düşük bir basınç görürseniz kombi altında doldurma musluğu vardır oradan doldurma işlemi yapabilirisiniz. Kombiyi tasaruflu kullanmanın en başta yolarında biri oda termostatı ile birlikte kullanmaktır. birde 2-3 saatlik kısa evden ayrılmalarda kombiyi kapatmamanızı öneririm. en kısık derecede yakar şekilde kullanmak daha tasarruflu olacaktır.
   saygılar

 8. mehmet damçayır dedi ki:

  evim dubleks 140 m.kare.DD 20000 lik kombi mevcut.8 m. panel radyotör var.
  yeteri kadar ısınamıyoruz.eca 24000 lik kombi düşünüyorum.radyotör uzatacağım. ne dersiniz. bilgi rica ediyorum.saygılar

  • admin dedi ki:

   Merhabalar Mehmet bey
   140 metrekare dubleks daire için 20.000 lik kombi normalde sınır değerdir diyebiliriz. 24.000 kcal/h kombi ve ilave petek ile çok daha rahat ısınacaksınızdır. probleminiz bu şekilde çözülecektir.

 9. atabey dedi ki:

  11o m2 dükkan var,alt kat garaj, 4×2 metre standart baymak petek var, kaç kcal uygun olur.esekkurler.

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   150 metrekareye kadar 24 kW ( 20.000 kcal/h ) kombi yeterli olur. bu kombiler petek metrajı olarak 8 metre tül radyatörü ısıtacak güçtedir .
   saygılar

 10. Mücahit Gültekin dedi ki:

  merhaba. evim 185 m3. eca confeo plus 24 kw taktırdım. yeterli olurmu acaba.

  • admin dedi ki:

   Merhabalar
   Dairenizin brüt olarak kullanım alanı 183 metrekare ise 24 kw yeterli olabilir. fakat net kullanım alanı 183 metrekare ise yüksek ısı derecelerde kombi kullanımında son peteklerde ısınamama söz konusu olabilir.
   saygılar

   • Mücahit Gültekin dedi ki:

    Dairem Net 175 metrekare. peteklerin uzunluğu 8.2 metre. eca confeo plus 24 kw yoğuşmasız taktırdım.
    Taktırdığım kombi min 40 derecde ısıtıyor. bu bir dez avantaj mıdır. yoğuşmalı kombilerde 30 – 35 derecelere kadar inebiliyor. ilginiz için teşekkürler.

    • admin dedi ki:

     Merhabalar
     Kombilerin min. 40 derece çalışması çok küçük dairelerde belki dezavantaj olabilir .fakat sizin daireniz yeterli büyüklükte olduğu için bir problem teşkil etmeyecektir.
     saygılar

     • Mücahit Gültekin dedi ki:

      teşekürler. son olarak yoğuşmalı mı, yoğuşmasız mı? hangisini tercih etmeliyim.

      • admin dedi ki:

       Merhabalar Mücahit Bey
       175 metrekare daire için yoğuşmalı kombi almanızı öneririm. yoğuşmalı kombi ile ilgili aşağıdaki linki tıklarsanız kombi seçimi konusunda faydası olacaktır.
       saygılar
       yoğuşmalı kombi

 11. emre toktamıs dedi ki:

  merhabalar benim 100 mtr kare evim var ne önerirsin acaba yardımcı olursanız memnun olurum

 12. serkan cebeci dedi ki:

  merhaba.120 m2 evime 28 kw’lık elimde mevcut olan kombiyi takarsam ne mahsuru olur.örneğin fazla yakıt tüketimi olabilirmi acaba.teşekkür ederim.

  • admin dedi ki:

   Merhabalar
   120metrekare ev için normalde 24kw lık kombi yeterli olacaktır . fakat siz 28kw lık bir kombi alırsanız kombinin gücünün tamamını bu eviniz için kullanamazsınız. (örn. ralli arabası ile istanbul caddelerinde gezintiye çıkmak gibi) yakıt olarak yaktığınızı ödersiniz . çok küçük farklılık olabilir buda ihmal edilebilir.

 13. Genc dedi ki:

  Merhaba E.c.a confeo plus 28 kw hermatik kombinin fiyati nedir? Ve montaj ucretlimi, servisimi yapiyor.

 14. Rufat dedi ki:

  Merhaba.250 M2,2katli evim var. doğalgaz kullanımlı kombi almak istiyorum. ne kadar kcal/h lik bit kombi kullanmam gerekir ? Fiyati ne kadar.Saygılar.

 15. taylan bildirici dedi ki:

  merhaba. 105 M2 evim var. doğalgaz kullanımlı kombi almak istiyorum. ne kadar kcal/h lik bit kombi kullanmam gerekir ?
  yurtdışındayım şu an. cevabınızı mailime atarsınız memnun olurum. saygılar.

 16. Taner MUĞLALI dedi ki:

  eca confeo plus 28 kw kombi 80 m2 lik evde kullanılabilirmi ve çift eşanjörlü mü? Bu konuda beni aydınlatırsanız memnun olurum . Saygılar

  • admin dedi ki:

   Merhaba taner bey.
   80m2lik daireye 24kwlık kombiyi öneririz.Eca confeo plus 28kw kombi için 150m2 üstündeki dairelere uygundur.Eca confeo plus kombiler çift eşanjörlüdür.
   Saygılar.

Post a Comment


 

 
 
WhatsApp chat