Eca Kombi Satış Merkezi & (0212) 535 00 53 Cep:(0549)720 47 52
 
 

E.C.A Plustech Pt 24 Hm Yoğuşmalı Kombi 20.000 Kcal/h

 

Online Satış

eca-kombi

Danışma Hattı

dan-smahattiyenioval

E.C.A Plustech Pt 24 Hm Yoğuşmalı Kombi 20.000 Kcal/h

 

E.C.A’ NIN YENİ KOMBİSİ PLUSTECH, SEKTÖR PROFESYONELLERİNDEN TAM NOT ALDI !

Elginkan Topluluğu şirketlerinden EMAS Makina, en yeni ürünleriyle iklimlendirme ve tesisat sektörünün önemli buluşma noktası olan ISK-SODEX Fuarı’nda boy gösterdi. Fuarda ilk defa tanıtılan E.C.A. Plustech kombi, kum saati formlu tasarımı ile öne çıktı.

Elginkan Topluluğu çatısı altında 30 yılı aşkın süredir ısıtma sistemleri sektörüne yön veren Türkiye’nin güçlü markası E.C.A., en yeni ürünü Plustech kombiyi 13. Uuslararası ISK-SODEX Fuarı’nda tanıttı. Üstün teknolojileri bünyesinde barındıran Plustech, E.C.A. akıllı oda termostatı sayesinde cep telefonuyla uzaktan kontrol edebilme özelliğine sahip.. Sektör profesyonellerinden yoğun ilgi gören ürün, kum saati formlu tasarımı ile de adından söz ettirdi. Fuarda ayrıca tüm E.C.A. kombiler, havlupanlar, duvar tipi, kaset tipi ve salon tipi klimalar, oda termostatları, boyler, hermetik şofben, panel, dizayn, alüminyum ve pik döküm radyatörler, termostatik radyatör vanaları, duvar tipi ve yer tipi kazanlar, pelet kazan ve doğalgaz sayaçları sergilendi. Emas Makina’nın iki katlı, toplam 600 metrekarelik standı, yurt içinden ve yurt dışından çok sayıda ziyaretçinin uğrak noktası oldu.

 

Fuarda gördükleri ilgiden memnun olduklarını  EMAS Makina Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Özokumuşoğlu, fuara ilişkin şunları ifade etti: “En yeni ürünümüz Plustech’i Avrasya bölgesinin lider iklimlendirme fuarı ISK-SODEX’de tanıtmanın gururunu yaşıyoruz. Bu sene ziyaretçi rekoru kıran fuarda özellikle de uluslararası ziyaretçi sayısındaki artış dikkat çekiciydi. Ürünlerimizin gördüğü ilgi bizi son derece memnun etti.”  Plustech’in az yakıt tüketimi ve konforlu bir kullanım vaat ettiğini vurgulayan Özokumuşoğlu tanıtımı yapılan Plustech kombi ile ilgili  şu açıklamalarda bulundu: “En yeni ürünümüz Plustech, atık gaz içerisindeki su buharının yoğuşturulmasını sağlıyor. Böylelikle, atık gazda bulunan gizli ısı suya transfer edilmiş ve daha verimli ısınma sağlanmış oluyor. Plustech kombi, %102,5 enerji verimi ve %35 modülasyon oranı ile ekonomi sağlıyor. On yedi farklı üstün emniyet sistemiyle kullanıcılarına güven veren tüm kombilerimizin, akıllı oda termostatıyla uzaktan cep telefonuyla kontrol edilebiliyor oluşu, tasarruf ve konforu beraberinde getiriyor.


E.C.A Plustech 24 hm Kombi montajı işlemleri ile ilgili bilgi ve fiyat almak için mutlaka bize ulaşın…

 

Kombi Dükkanı firmamız İgdaş Yetkili firmadır. Sertifika No: 7004340‘dır.


BİZİ ARAMADAN KARAR VERMEYİN !

0549 720 47 52  

0212 535 00 53


demirdokum-kombi

Kombi Dükkanı firmamız müşterilerimize en güvenilir hizmeti en uygun fiyatlarla vermeye çalışmaktadır. Aynı gün içerisinde kombi montajı ve kombi değişimi işlemlerini yapabilmektedir. Kombi montajı hizmetimizi İstanbul ili sınırları içerisinde verebilmekteyiz.

Tags: , , , , ,

 

2 Comments

 1. Tezcan dedi ki:

  Yoğuşmalı kombi almak ve taktırmak istiyorum. ECA PT 24 Hm nasıl bir kombi. Montaj dahil fiyatı nedir.

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   Eca Plustech Yoğuşmalı kombi en son çıkan Eca nın yeni yoğuşmalı kombisidir. Uygulamalarını yaptık problemsiz müşteri memnuniyeti iyi bir kombi. fiyat olarakda oldukça hesaplı tavsiye ediyoruz. İstanbul içi kombi montaj işlemlerinde firmamız yardımcı olmaktadır. Kombi montajı fiyatları ile ilgili bize http://www.kombidukkani.com ulaşarak veya 0212 535 00 53 nolu telden bilgi alabilirsiniz
   saygılarımızla

Post a Comment


 

 
 
WhatsApp chat