Eca Kombi Satış Merkezi & (0212) 535 00 53 Cep:(0549)720 47 52
 
 

E.C.A. SCOT KOMBİYE “İYİ TASARIM ÖDÜLÜ”

 

Online Satış

eca-kombi

Danışma Hattı

dan-smahattiyenioval

news5810a4e70cccd

E.C.A. SCOT KOMBİ

E.C.A.’nın yeni kombisi E.C.A. SCOT KOMBİ , Design Week Turkey etkinlikleri kapsamında Design Turkey jürisi tarafından “İyi Tasarım Ödülü”ne layık görüldü.

E.C.A. Scot Yoğuşmalı Kombi; Türkiye’de kullanıcının ihtiyaçlarını gözeten, ihracatta ve ulusal pazarda ürüne katma değer sağladı. Rekabetçi üstünlük kazandıran iyi tasarımı ödüllendirildi. İyi tasarlanmış ürünlerin topluma ve endüstriye sağladığı faydaları görünür kılmak amacıyla düzenlenen bir tasarım değerlendirme sistemi olan Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri kapsamında ödüle layık görüldü.

30 yılı aşkın süredir ısıtma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren E.C.A, yeni tam yoğuşmalı premiks kombisi SCOT’u (Güvenli Yanma Teknolojisi) Türkiye’de ilk yerli üretim olarak hayata geçirmenin gururunu yaşıyor. Scot kombinin aldığı “İyi Tasarım Ödülü” ile bu gururu ikiye katladı.

Scot kombi, estetik tasarımının yanı sıra fonksiyonları çok iyi tanımlanmış basmalı ve çevirmeli düğmeleri vardır. Sade kullanıcı ara yüzü ile her yaştan kullanıcı için kolay kullanım imkanı sağlıyor. Isıtma devresi için yakıt tasarrufu sağlayan ECO modu ve kullanım suyu için tüketici alışkanlıklarını kaydeder. KONFOR modu ile kullanıcıya tek tuşla ekonomik ve konforlu kullanım seçenekleri sunuyor. Belirli periyodlarla otomatik olarak yapılan kalibrasyonlar ile sürekli yüksek verimli yanma ile hem çevre hem de kullanıcı dostu olan Scot kombi, Gaz Adaptif Sistem sayesinde gaz kalitesi değişimlerinden etkilenmeden ideal yanma sağlıyor. Softstart özelliği ile oldukça sessiz çalışan Scot kombi, otomatik kalibrasyon özelliği ile gaz ayarı yapılmasına ihtiyaç duymuyor. Böylelikle servisin sahada yapabileceği hataların önüne geçiyor, servis süresini ve masrafını da azaltıyor.

E.C.A. SCOT KOMBİ ;  E.C.A. Akıllı Oda Termostatı ile kullanıldığında, evin sıcaklığının cep telefonundan veya bilgisayardan ayarlanabilir. Bu özellikleriyle doğalgaz tüketiminde %30’a kadar tasarruf edilmesini sağlıyor. Gelişmiş parametre menüsüne sahip E.C.A. Scot kombi, bu gelişmiş menü ile fan hızını değiştirme ve baca boyunu arttırarak yatayda 13 metreye kadar Ø60/100 konsantrik baca kullanımına imkan sağlıyor.

 E.C.A. SCOT KOMBİ FİYATLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bizi aramadan karar vermeyin!

0212 535 00 53 

0549 720 47 52

Eca satış noktası olarak hizmetlerine İstanbul da devam eden firmamız Eca kombi seçimlerinde siz değerli müşterilerimize destek olmaktadır. Teknik personelimiz sayesinde evinize en uygun kombi seçiminde gerek telefon desteği gerekse yerinde keşif hizmetiyle müşterilerimizi aydınlatmaktayız.

EN UCUZ ECA kombi fiyatları, Eca Scot 24hm yoğuşmalı kombi Stoktan hemen teslim Tüm Türkiye ye kapıda ödeme seçeneğimiz vardır.

Tags: , ,

 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment


 

 
 
WhatsApp chat