Eca Kombi Satış Merkezi & (0212) 535 00 53 Cep:(0549)720 47 52
 
 

Eca Confeo Premix S 35 Kw Yoğuşmalı Kombi

 

Online Satış

eca-kombi

Danışma Hattı

dan-smahattiyenioval

Eca Confeo Premix S 35 Kw Yoğuşmalı Kombi

 • 35 kW’ lık kapasitelerde ürün seçeneği
 • %107,5 varan verim değeri
 • Hermetik veya fanlı bacalı kullanım olanağı
 • Doğalgaz, LPG veya Propan ile kullanım imkanı
 • %30 – 100 aralığında geniş güç modülasyon oranı
 • Çift elektrotlu ateşleme sistemi
 • Plakalı eşanjörlü, harici boyler bağlantılı ve sadece ısıtma amaçlı ürün seçeneği
 • Kullanım suyu temininde tüketici alışkanlıklarını öğrenen konfor özelliği (sadece plakalı eşanjörlü modellerde)
 • 17 farklı emniyet sistemi
 • Arıza teşhis sistemi (26 farklı hatayı kodlayarak gösterebilme)
 • 3 yıl garantili
 • Eca Confeo Premix S 35 Kw Yoğuşmalı Kombi

Eca Confeo Premix S 30 Kw Yoğuşmalı Kombi Hakkında Kısa Açıklama :Eca Confeo Premix s 35 kombi tam yoğuşmalı kombidir. 200 metrekare üstü dairelerde kullanılır. evin yalıtımına tesisatın yapılış şekline göre 300 metrekare alan ısıtmasını sağlayacak güçtedir. En üst tasarruf seviyesine sahiptir. Eca nın en performanslı kombi ürünüdür diyebiliriz. Yakıt tasarrufu , sıcak su performansı çok yüksektir. Çevirmeli düğmeleri ve çok basit ekran görüntüleri ile her yaştan kişinin rahatlıkla kullanabileceği bir kombidir.

Firmamız İgdaş Sertifikalı firmadır. igdaş yetki no 12256 dır. Bu sayede Kombi Montajı, Kombi değişimi, Doğalgaz Projesi, Doğalgaz tesisatı, Kalorifer tesisatı konularında yetkilidir.   

Eca Yoğuşmalı kombi montajı ve Eca Yoğuşmalı Kombi değişimi işlemlerini aynı gün içerisinde yapan firmamız bu hizmeti sadece İstanbul ili sınırları içerisinde verebilmektedir. Eca yoğuşmalı kombi değişimi ve Eca yoğuşmalı kombi montajı işlemlerinde dikkat edilmesi gereken yoğuşma gider hattının yapılmasıdır. Kombi balkonda ise balkon süzgecine ,kombi mutfakta ise mutfak lavabosuna gider hattı verilebilir.

Bizi aramadan karar vermeyin!

0212 535 00 53 

0549 720 47 52

kombi-dukkani  Eca satış noktası olarak hizmetlerine İstanbul da devam eden firmamız Eca kombi seçimlerinde siz değerli müşterilerimize destek olmaktadır. Teknik personelimiz sayesinde evinize en uygun kombi seçiminde gerek telefon desteği gerekse yerinde keşif hizmetiyle müşterilerimizi aydınlatmaktayız.

EN UCUZ ECA kombi fiyatları, E.C.A. Confeo Premix S 35 Kw Kombi  Stoktan hemen teslim Tüm Türkiyeye kapıda ödeme seçeneğimiz vardır.

Eca Kombi fiyatları için tıklayınız

Tags: , , , , ,

 

13 Comments

 1. Gökhan dedi ki:

  Merhaba. 2 katlı dublex evimiz var. yukarıda banyo dahil 5 petek, aşağıda banyo dahil 8 petek (bunların 2 si 1,60 m, gerisi 1 metre) mevcut. ev brüt 230 m2. Sizce bize 30 kw mi uygun olur 35 kw mi?

 2. Mehmet dedi ki:

  270 m2 dubleks dairem var
  9 oda 2 mutfak 2 banyo 2 wc
  17 metre petek var
  eca 35 kw kombi işimi görürmü?

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   270 metrekare daire için 35kw yani 30.000 kcal/h Eca yoğuşmalı kombi yeterli olur. Eca Confeo Premix S 35kw yoğuşmalı kombi modeli sizin için ideal olacaktır. Kalorifer Tesisatınız düzgün yapılmış ise ısıtma gücü ve sıcak su ihtiyacınızı çok rahatlıkla karşılayacaktır.
   saygılar

 3. Oya dedi ki:

  yerimin uygunluğunu ölçmem için ebatlarını yazarısınız derinliği önemli

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   Eca Confeo Premix s 35 yoğuşmalı kombi modelinin boyutları ; yükseklik 750 mm , genişlik 454 mm , derinlik 400 mm saygılar

 4. Coskun dedi ki:

  Merhaba 150 m2’lik bir ev aldım dublex giriş 2+1 Üst 1 oda geniş bir salon banyo wc. böyle bir daireye sizce E.c.a Confeo Premix S 35 Kw Yoğuşmalı Kombi çok mu gelir yada 30 Kw’lık yeterli olurmu

  Saygılar.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Coşkun Bey
   30kw kombi son derece yeterli olacaktır. 35kw kombi eviniz için büyük gelecektir.
   saygılar

 5. süleyman çalık dedi ki:

  180 metrekare ev aldım yerden ısıtma için kaç kW lık ve hangi kombiyi tafsiye edersiniz teşekkürler

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   Yerden Isıtma Sistemleri nde yoğuşmalı kombi yi oneriyoruz. 180 metrekare alan icin eca confeo premix s 30kw yoğuşmalı kombi yi oneririm.
   Saygılar

 6. erol dedi ki:

  Merhabalar.Kapalı balkonda bulunan ECA konfeo plus 24 kw kombim kiracı tahliyesinden sonra suyu boşaltılmadığı için aşırı soğuklarda donmuş…İçerisinden sular fışkırıyor nereden geldiğini tam bilemiyorum.Bu kombinin tamiri mümkünmü veya artık kaldırıp atacazmı mümkünse tahminen kaç tl masrafı olur.. Teşekkürler.

  • admin dedi ki:

   Merhabalar
   eca confeo plus kombinin tamiri tabiki mümkündür . servis gelip kontrolu yaptıktan sonra hangi parçalarda hasar var ise ona göre size bir fatura çıkartacaktır.
   saygılar

 7. Mücahit dedi ki:

  ECA Yoğuşmalı kombimizin montajı balkona yapıldı.10-20 gün başka şehirde yaşıyorum. Kombiyi kapattığımda donma olur mu?, Her hangi bir sorun yaşar mıyım ?

  • admin dedi ki:

   Merhabalar
   Kombinin özellikleri arasında donma emniyeti vardır. kombinin elektriğini kesmediğiniz takdirde kombi çalışmasa bile donma emniyeti sayesinde kendisini koruyacaktır. -3; -5 derecelere kadar kombiler donma emniyeti sayesinde kendilerini koruyabilirler. Kombinizin elektriğini keserseniz kombi içerisinde kalan sular donar ve suyun genleşmesi ile kombinize ciddi masraflar açılabilir. eşanjörü, pompası, 3 yollu vanası zarar görebilir. kombinizin elektriğini keserseniz kombi içindeki suyu mutlaka boşaltınız. yoğuşmalı kombilerde yoğuşma gideri açık balkonda donabilir bunada dikkat etmek gerekir.
   saygılar

Post a Comment


 

 
 
WhatsApp chat