Eca Kombi Satış Merkezi & (0212) 535 00 53 Cep:(0549)720 47 52
 
 

Neden Eca Kombi Tercih Etmeliyim?

 

Online Satış

eca-kombi

Danışma Hattı

dan-smahattiyenioval

Neden Eca kombi tercih etmeliyim? , Eca kombinin üstünleri , eca kombi almanın avantajlarını hakkında bilgileri aşağıda bir kaç madde olarak açıklamaya çalıştık.

performans-testi* Eca Kombi Performansı Yüksektir;

Eca Kombiler çoğu pahalı yabancı markalı kombilerin performansından daha iyi performans sergilemektedir. Eca Proteus Premix Yoğuşmalı Kombi , Eca Calora Premix Yoğuşmalı Kombi verimlilik olarak %107,5 verimi ile en yüksek yoğuşmalı kombi verim sınıflarından birine sahiptir.

*eca-servis Eca Kombi Servis Gücü En güçlü Markalardandır;

Eca Markasının servisleri Türkiyenin her bölgesinde yaygın servis ağına sahiptir. Kombiniz herhangi bir sorun olsa bile yaygın servis ağı sayesinde en kısa sürede kombinize müdehale edilir. bu sayede soğuk kış günlerinde meydana gelebilecek  kombi arızalarında endişelenmenize gerek kalmaz.

* paraEca Kombi Servis ve yedek parça ücretleri avantajlıdır.

Eca kombi servis ücretleri ve yedek parça ücretleri diğer markalara göre oldukça uygundur. bir kombinin ömrü ortalama 10-15 yıldır. Kombi ömrünü düşünerek servis ve yedek parça ücretlerinin ekonomik olması kombi tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Kombileri garanti süreleri 2-3 yıldır. bu garanti süresinin bitiminden itibaren servisle ilişkiler başlar. kombi ömrü içerisinde servise verilen ücretler önemli bir yer teşkil etmektedir. bu sebepten servis ücretleri ve yedek parça ücretleri uygun marka tercih etmek mantıklıdır. Bu markaların başındada Eca Kombi gelmektedir. Kombi fiyatları araştırılırken kombi servis fiyatlarını da göz önünde bulundurmak önemlidir.

* eca-kombiEca Kombi kullanımı çok kolaydır

Eca kombiler her yaştan kişi tarafından kullanımı oldukça kolaydır. Kombi kullanım kolaylığı bakımında en çok tercih edilen markaların başında Eca Kombi gelmektedir.

* ulke-ekonomisiEca Kombilerin Ülke Ekonomisine desteği

Eca kombi (Emas) bir Elginkan vakıf şirketidir. Yani alınan her Eca Kombi ülkemize, ülke ekonomimize destek olmaktadır. Elginkan Vakfının amacı; Kültür değerlerimizi, tarihimizde bizi büyüten örf, adet ve manevi değerlerimizi ve Türkçemizi araştırmak, araştırmaları desteklemek, korumak,yaşatmak ve tanıtmak Bilim teknoloji ve Eğitim Alanındaki faaliyetleri teşvik etmek. Ülke sanayiinin ihtiyaç duyduğu vasıflı iş gücü yetiştirilmesine ve bu suretle ülke eğitim çalışmalarına katkıda bulunmak için okullar, eğitim kurumları açmak , işletmektir.

Vakfın ülkemizde bir çok okulu , eğitim merkezi bulunmaktadır.  her yıl ihtiyaç sahibi bir çok öğrenciye burs vermektedir.

eca-kombi  Kombi Dükkanı firmamızdan Kampanyalı Eca Kombi ve kombi montajı satın alabilirsiniz.

whatsapp hattı : 0549 720 47 52 

0212 535 00 53 / 0212 535 00 63 nolu telden bize ulaşabilirsiniz.

Tags: , , , ,

 

2 Comments

 1. Ramazan UZUN dedi ki:

  Cok begendim reklamini surekli yapiyorum ayni zamanda satiyorum birde servisi olsaydi burda daha iyi olurdu

  • admin dedi ki:

   merhaba
   Eca Kombi nin servisi oldukça yaygındır. TÜrkiye nin her bölgesinde servisi vardır. yeriniz nerededir? bizi bilgilendirirseniz size eca servis bilgilerini gönderebiliriz
   saygılar

Post a Comment


 

 
 
WhatsApp chat